Forum wędkarskie- wędkarstwo Forum wędkarskie- wędkarstwo Największe forum wędkarskie w Polsce (dawne Wedkowanie.net). Wędkarstwo, PZW, filmy wędkarskie, metody połowu, testy sprzętu, przynęty i zanęty, łowiska, zdjęcia i gry wędkarskie. Posiadamy ponad 10 tysięczną społeczność, która napisała już przeszło 130 tysięcy wiadomości. Weź udział w dyskusji i dołącz do nas już dziś!
Użytkownicy Mapa użytkowników Filmy Wędkarskie Dzienniki wędkarskie Targowisko Wyszukiwarka Album zdjęć  Kontakt 

Zimowe porządki.

Kosa 
Administrator


Ulubiona metoda: Feeder, spławik.
Okręg PZW: Zamość
Pomógł: 51 razy
Wiek: 37
Posty: 1940
Otrzymał 430 piw(a)
Skąd: Biłgoraj


Wysłany: Czw Sty 06, 2011 14:14   Zimowe porządki.

Drodzy użytkownicy, jak pewnie zauważyliście na forum zrobił się duży bałagan, powtarzają się tematy jest dużo niepotrzebnych postów. Dużo tematów jest niewłaściwie zatytułowanych, źle umieszczonych itp.itd.

Postanowiliśmy więc trochę posprzątać, pousuwamy niepotrzebne tematy, co się da poscalamy, pozmieniamy nazwy tematów - postaramy się aby wszystko stało się bardziej przejrzyste i czytelne.

Tak więc mam wielka prośbę, nie wszczynajcie ponownie niepotrzebnym sporów, ze komuś ubyło kilka postów w liczniku, bo przez najbliższy czas będzie to normalne zjawisko.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
AdSense

Skąd: Mountain View
Pomógł: nie raz
wodnik 


Pomógł: 72 razy
Wiek: 58
Posty: 2414
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Besko


Wysłany: Czw Sty 06, 2011 14:36   

Dodam tylko, że na pewno nie potrwa to tydzień czy dwa ale na pewno z pół roku bo pracy jest naprawdę mnóstwo.
_________________
Pozdrawiam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
a7wa 
Zachorowałem na Salmonidozę...


Pomógł: 21 razy
Wiek: 35
Posty: 441
Skąd: Zamość/ Kraków


Wysłany: Śro Lut 09, 2011 10:20   

Ja mam takie pytanko ponieważ nie mam pojęcia czy moje posty/tematy znikają jednak od jakiegoś czasu licznik napisanych postów pod avatarem zmniejsza się. Czy to jest efekt sprzątania forum bądź łączenia tematów? Pytam z czystej ciekawości ponieważ powinienem mieć koło 170 tematów i te nowsze, które napiszę są nietknięte więc podejrzewam, że chodzi o starsze wypowiedzi. Pozdrawiam
_________________
Mikado Trython Match 390/40g + Okuma Tritan 30 RD
Feeder YORK Racer 360/80g + Okuma SILVARA PRO BAITFEEDER SVPB 45
Shimano Catana Telespin 240/20g + SPRO Passion 720 FD
Konger Air Cobra pole 400
Shakespeare Cypry Tele Carp 3.60/3lb TC + Okuma Travertine 40 TRB
Shakespear Odyssey XT Fly 2.70/AFTM 5 + Okuma Airframe AF 4/6
Postaw piwo autorowi tego posta
 
beret 


Pomógł: 125 razy
Wiek: 43
Posty: 2036
Otrzymał 9 piw(a)
Skąd: Strzyżów (rz.Wisłok)


Wysłany: Śro Lut 09, 2011 10:52   

a7wa napisał/a:
Ja mam takie pytanko ponieważ nie mam pojęcia czy moje posty/tematy znikają jednak od jakiegoś czasu licznik napisanych postów pod avatarem zmniejsza się. Czy to jest efekt sprzątania forum bądź łączenia tematów?

Na 100% jest to efekt sprzątania.To,że licznik się zmniejsza nie zawsze oznacza,że dany temat / post znika.Może on być przenoszony do działów gdzie licznik postów jest wyłączony.

a7wa napisał/a:
Pytam z czystej ciekawości ponieważ powinienem mieć koło 170 tematów i te nowsze, które napiszę są nietknięte więc podejrzewam, że chodzi o starsze wypowiedzi. Pozdrawiam

Na pewno chodzi Ci o posty nie tematy.
Nawet te nowe mogą czasem zniknąć - powodów może być sporo luzik
Pozdrawiam
_________________
Trzeba oszukać czas żeby naprawdę żyć.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

» Wędkarstwo, strona główna » Działy pozostałe » Wędkarskie archiwum » Zimowe porządki.

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl Forum - GrzegorzM ©

Administracja nie odpowiada za materialy publikowane przez uzytkownikow. Uzytkownik rejestrujac sie na forum w peeni odpowiada za publikowane przez siebie wiadomosci. Wszelkie roszczenia w sprawie opublikowanych tresci prosimy zgaaszac do ich autorow.

strzalkaMapa Forum