Forum wędkarskie- wędkarstwo Forum wędkarskie- wędkarstwo Największe forum wędkarskie w Polsce (dawne Wedkowanie.net). Wędkarstwo, PZW, filmy wędkarskie, metody połowu, testy sprzętu, przynęty i zanęty, łowiska, zdjęcia i gry wędkarskie. Posiadamy ponad 10 tysięczną społeczność, która napisała już przeszło 130 tysięcy wiadomości. Weź udział w dyskusji i dołącz do nas już dziś!
Użytkownicy Mapa użytkowników Filmy Wędkarskie Dzienniki wędkarskie Targowisko Wyszukiwarka Album zdjęć  Kontakt 

Mikado Trython 3,60 m C.W.-do 100g

Brzozi86 

Wiek: 38
Posty: 6
Skąd: Włodawa


Wysłany: Czw Lut 12, 2009 10:05   Mikado Trython 3,60 m C.W.-do 100g

Witam mam pytanie czy dałbym radę z tym feederem na karpia?? wędka bo chodzi mi o łapanie trochę z gruntu czy lepiej teleskop jakiś ?? na karpiówkę nie mam tyle kasy

[ Dodano: Czw Lut 12, 2009 10:21 ]
Albo taką nie wiem właśnie .....Wędka
Postaw piwo autorowi tego posta
 
AdSense

Skąd: Mountain View
Pomógł: nie raz
Maverik 
Czytam z lustra wody :-)


Pomógł: 41 razy
Wiek: 34
Posty: 847
Otrzymał 5 piw(a)
Skąd: Żagań


Wysłany: Czw Lut 12, 2009 13:14   

Dlaczego miałbyś nie dać rady spokojnie możesz łapać karpię tym feederem co prawda jak zaczepisz miśka dwucyfrowego to będzie trochę walki ale sobie poradzisz.
_________________
Pomogłem ci ? Kliknij :)
Manchester United Fan
FALUBAZ ZIELONA GÓRA
LEGIA WARSZAWA
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Brzozi86 

Wiek: 38
Posty: 6
Skąd: Włodawa


Wysłany: Pią Lut 13, 2009 08:29   

Dziękówa bo miałem mały dylemat ale teraz już nie mam kupię sobie tego mikado i już :) pozdrawiam

[ Dodano: Pią Lut 13, 2009 08:42 ]
Ale co byście bardziej dla mnie proponowali tego MIKADO (takiego tylko że 3,60m i C.W. do 100g.) czy CORMORAN .... Bo chyba tego feedera na martwą rybkę nie postawie ?? proszę o podpowiedź...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Maverik 
Czytam z lustra wody :-)


Pomógł: 41 razy
Wiek: 34
Posty: 847
Otrzymał 5 piw(a)
Skąd: Żagań


Wysłany: Pią Lut 13, 2009 09:48   

A tego teleskopa chyba nie postawisz na leszcza czy lina,jasne że bierz mikado nie raz łapałem sandacze na feedera na odrze na martwą rybkę feeder dobrze się do tego nadaje ten TOP FISH nadaje się tylko na ping ponga i żywca.
_________________
Pomogłem ci ? Kliknij :)
Manchester United Fan
FALUBAZ ZIELONA GÓRA
LEGIA WARSZAWA
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Brzozi86 

Wiek: 38
Posty: 6
Skąd: Włodawa


Wysłany: Pią Lut 13, 2009 09:57   

Ahaaaaa rozumiem .... a jeszcze jednooo wiemmm że feederem przeważnie łapie się z gruntu na szczytówkę ale dałbym radę na niego ze spławikiem ???? łapie na Bugu nurt rzeki chyba jest średni nie znam się na tym za mocno wystarczy mi taki C.W.?? czy brać większy??
Postaw piwo autorowi tego posta
 
AdSense

Skąd: Mountain View
Pomógł: nie raz
Maverik 
Czytam z lustra wody :-)


Pomógł: 41 razy
Wiek: 34
Posty: 847
Otrzymał 5 piw(a)
Skąd: Żagań


Wysłany: Pią Lut 13, 2009 10:05   

Kolego Określ się i przeczytaj swój temat najpierw piszesz czy da rady feederem na karpia ? potem mówisz że ok i pytasz się czy możesz feederem na martwą rybkę,a teraz się pytasz czy można feederem na spławik? jeszcze sięzapytaj czy da się nim spiningować i łapać dorsze,owszem da się na spławik ale ta wędka nie zastąpi ci wszystkich takie żeczy to tylko w tele mango w tv.
_________________
Pomogłem ci ? Kliknij :)
Manchester United Fan
FALUBAZ ZIELONA GÓRA
LEGIA WARSZAWA
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Brzozi86 

Wiek: 38
Posty: 6
Skąd: Włodawa


Wysłany: Pią Lut 13, 2009 10:30   

Oj wiem pytam tylkooo tak ogólnie nie wiemmm nie łapałem na feedera jeszcze,tylko jak z kolegą chodziłem ale to tylko raz..... ta Mikado ma byc na karpia itp np. jak nie pojadę na Jezioro to pójdę sobie na rzekę na martwą rozumiesz?? pytam bo kupuje też kij Kongera (tele feeder) i chciałbym go używać na spławik..... i pytam o gramaturę wyrzutu do tego Mikado jaka lepsza gdybym chciał na karpia i martwą......
Postaw piwo autorowi tego posta
 
kugler 
Rzeczny wędrowca


Pomógł: 11 razy
Wiek: 38
Posty: 228
Otrzymał 41 piw(a)
Skąd: WKZ


Wysłany: Pią Lut 13, 2009 11:24   

Powodzenia w zarzucaniu na spławik przy wilgotnym poranku. Klejenie do wędki na maksa. Feeder to feeder, a nie spławikówka. Różnych metod nie da się pogodzić jednym kijkiem, albo kilkoma ale jednego typu. Przemyśl co piszesz, bo sensu w tym brakuje. Myślę, że w każdym sklepie wędkarskim po zadaniu pytania jaki kij na daną metodę będzie dobry, otrzymasz odpowiedź.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Maverik 
Czytam z lustra wody :-)


Pomógł: 41 razy
Wiek: 34
Posty: 847
Otrzymał 5 piw(a)
Skąd: Żagań


Wysłany: Pią Lut 13, 2009 11:31   

Kupuje też kij kongera tele feeder powodzenia z tym sprzętem nie dałbym za to 10 zł.Telefeeder który masz zamiar kupić czyli wielkie gó.... nie nadające się ani jako feeder ani jako teleskop a juz napewno nie na spławik chcesz wędke na spławik to kup se bolonkę,nie da się przystosować jednej wędki do każdej metody morze ty to zrobisz ale gwarantuje ci że jakość i komfort co przelorzy się na twoje wyniki rybne będzie mizerna.
_________________
Pomogłem ci ? Kliknij :)
Manchester United Fan
FALUBAZ ZIELONA GÓRA
LEGIA WARSZAWA
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Brzozi86 

Wiek: 38
Posty: 6
Skąd: Włodawa


Wysłany: Pią Lut 13, 2009 11:45   

No to kupię Bolonkę nie znam się na tym czemu od razu krytykujecie myślałem że pomożecie a nie skrytykujecie ..... nie wiem co na spławik, co na grunt dopiero zaczynam :( dlatego tyle pytam

[ Dodano: Pią Lut 13, 2009 11:46 ]
A jak bolonkę to jaki wyrzut i długość??
Postaw piwo autorowi tego posta
 
AdSense

Skąd: Mountain View
Pomógł: nie raz
Wyświetl posty z ostatnich:   

» Wędkarstwo, strona główna » Sprzęt wędkarski » Wędziska » Feedery, Pickery » Mikado Trython 3,60 m C.W.-do 100g

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl Forum - GrzegorzM ©

Administracja nie odpowiada za materialy publikowane przez uzytkownikow. Uzytkownik rejestrujac sie na forum w peeni odpowiada za publikowane przez siebie wiadomosci. Wszelkie roszczenia w sprawie opublikowanych tresci prosimy zgaaszac do ich autorow.

strzalkaMapa Forum