Forum wędkarskie- wędkarstwo Forum wędkarskie- wędkarstwo Największe forum wędkarskie w Polsce (dawne Wedkowanie.net). Wędkarstwo, PZW, filmy wędkarskie, metody połowu, testy sprzętu, przynęty i zanęty, łowiska, zdjęcia i gry wędkarskie. Posiadamy ponad 10 tysięczną społeczność, która napisała już przeszło 130 tysięcy wiadomości. Weź udział w dyskusji i dołącz do nas już dziś!
Użytkownicy Mapa użytkowników Filmy Wędkarskie Dzienniki wędkarskie Targowisko Wyszukiwarka Album zdjęć  Kontakt 

Zlot wedkowanie.net Płock 2009.

DawidW 


Pomógł: 30 razy
Wiek: 33
Posty: 558
Otrzymał 26 piw(a)
Skąd: Płock


Wysłany: Czw Cze 18, 2009 17:51   Zlot wedkowanie.net Płock 2009.

Witam
Po rozmowie z chłopakami doszliśmy do wniosku że taki zlot odbyć się musi. Nie ważne czy będzie nas 30 osób czy 10, ważne że się poznamy, połowimy, wymienimy doświadczeniami (tych lepszych atrakcji nie muszę wymieniać :lol: )
Jest parę osób które się już zapowiedziały że na pewno będą.
Jeżeli chodzi o spanie, to każdy śpi w domkach. Mamy się integrować a nie taplać w luksusach.
Wody do wędkowanie jest sporo jest kilka jezior, rzeka Wisła, rzeka Skrwa :)
Co do ceny za nocleg może być jeszcze taniej, to jest uzależnione od ilości osób.
Jest dużo czasu żeby każdy zagospodarował sobie pieniądze i czas.
Jeżeli kogoś interesuje wycieczka pociągiem/autobusem nie będzie problemu z odebraniem kogoś z Kutna czy Płocka.
TERMIN to 28-30 SIERPNIA !
Zapraszamy :)

TomiW napisał/a:
Wstępna informacja dotycząca zlotu.
Termin jaki wchodziłby w grę na tym ośrodku to jest 28 - 30 sierpnia (ostatni weekend sierpnia) Na ośrodku jest 8 domków z czego w pięciu jest wc i umywalka w trzech sama umywalka. Prysznice są w oddzielnym budynku. Teren jest ogrodzony zamknięty z parkingiem. Samochody parkują przy domkach.
Koszt pobytu wynosi wstępnie 30 zł/osoba/doba. Jest to koszt bez wyżywienia i w wersji oszczędnej. Mamy się integrować i łowić ryby a nie taplać się w luksusach.... W skład kosztów wchodzi domek, altana grillowa, być może dwie łódki wliczone w koszty. Od ośrodka do jeziora jest 100 m a dalej znajdują się jeszcze dwa jeziora. Na terenie jest budynek gastronomiczny (śniadania, obiady kolacje) gdzie można zrobić zakupy. Jednak myślę że cały jadłospis oprzemy o grila i ogniska.
Więcej informacji będę mógł udzielić po ustaleniu ilości chętnych. Cena też jeszcze będzie negocjowana, ale jak będę wiedział ile osób ma chęć uczestniczyć.

Pozdrawiam :)

Brzeg z łódkami

Budynek gastronomiczny.


Widok ośrodka.

Widok altanki z domkiem.
Zdjęcia są z 2007 roku ale od tego czasu nic się tam nie zmieniło a w tej chwili niema możliwości wykonania zdjęć gdyż ośrodek jest zamknięty.



i żeby nikt nie napisał że ktoś ten temat ma w dupie... bo oferta jest gotowa. Wystarczy się teraz zapowiedzieć i przyjechać praktycznie na gotowe!

Jeszcze raz zapraszamy!

Lista:
1.Kociniak
2.Team V70
3.iksmen
4.Maverik
5.Majki
6.M@arcinek
7.struś1
8.Piotreq*
9.Piotrkokosz*
10.orzech66666 +żona+ szwagierka
13.DawidW
14.TomiW
15.JacekUrban
16.Lukaszprudlo
17.Jacek23
18.Nales+kolega
20.michal6700+opiekun
21.ambasador*
22.BMieszkowicz*
*bez noclegu
ORGANIZATOREM ZLOTU JEST KLUB PETRO-SPIN !
Ostatnio zmieniony przez DawidW Nie Lip 19, 2009 12:47, w całości zmieniany 19 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
AdSense

Skąd: Mountain View
Pomógł: nie raz
iksmen 

Pomógł: 22 razy
Wiek: 46
Posty: 375
Otrzymał 24 piw(a)
Skąd: Mazowsze


Wysłany: Czw Cze 18, 2009 18:01   

Brawo, jak mi czas pozwoli z przyjemnością spędzę z Wami weekend.
_________________
KONSUMENT
Postaw piwo autorowi tego posta
 
TomiW 


Pomógł: 22 razy
Wiek: 47
Posty: 494
Otrzymał 12 piw(a)
Skąd: Płock


Wysłany: Czw Cze 18, 2009 18:04   

Myślę, że Dawid przedstawił wszystko jasno i na temat.... Kto chce to się zjawi, kto nie niech się nie wypowiada.... zaoszczędzimy sobie nerw i czasu na czytanie :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
wodnik 


Pomógł: 72 razy
Wiek: 58
Posty: 2414
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Besko


Wysłany: Czw Cze 18, 2009 18:13   

Brawo Płock, widzę,że postanowiliście ruszyć jednak sprawę zlotu.
Ja oczywiście się nie zapowiadam ze względu na finanse nieco podupadłe, jednak namawiam wszystkich, którzy mają ochotę i możliwości.
I niech się nikt nie zasłania tym, że być może nie będzie żadnego admina, bez adminów zloty też się odbywają, a może nawet będą lepsze.
Wcale też zlot nie musi się nazywać "minizlotem", może być jak najbardziej oficjalnym.

Jeszcze raz wszystkich zachęcam, nie wiadomo kiedy będzie kolejna szansa, lokalizacja jest idealna bo w środku kraju i nikt nie musi jechać przez całą Polskę by dotrzeć na miejsce.
_________________
Pozdrawiam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kociniak 
Wędkarstwo to spokój duszy i ciała


Pomógł: 13 razy
Wiek: 41
Posty: 583
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Piastów


Wysłany: Czw Cze 18, 2009 20:16   

Ja z nerwusem :D flaszke muszę wypić więc będę mam 3 miejsca w samochodzie wolne chyba że będę jechał pociągiem ze względów %%%%%

A ta dupa to nie tyczyła się Was ale to ja już Wam wytłumaczę inaczej :)
_________________
Granat, dryga, worek na ryby i agregat .
Każda ryba jest do zjedzenia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
AdSense

Skąd: Mountain View
Pomógł: nie raz
TomiW 


Pomógł: 22 razy
Wiek: 47
Posty: 494
Otrzymał 12 piw(a)
Skąd: Płock


Wysłany: Czw Cze 18, 2009 20:29   

No to nie masz tych wolnych miejsc bo napewno będziesz jechał pociągiem :zdrowko:

A z dworca już Cię zabierzemy :okok:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
kociniak 
Wędkarstwo to spokój duszy i ciała


Pomógł: 13 razy
Wiek: 41
Posty: 583
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Piastów


Wysłany: Czw Cze 18, 2009 20:31   

No ok niech będzie ale dowóz spowrotem też jest w wyposażeniu :?: :prosi:
_________________
Granat, dryga, worek na ryby i agregat .
Każda ryba jest do zjedzenia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
TomiW 


Pomógł: 22 razy
Wiek: 47
Posty: 494
Otrzymał 12 piw(a)
Skąd: Płock


Wysłany: Czw Cze 18, 2009 20:33   

Na dworzec napewno :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
kociniak 
Wędkarstwo to spokój duszy i ciała


Pomógł: 13 razy
Wiek: 41
Posty: 583
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Piastów


Wysłany: Czw Cze 18, 2009 20:34   

Ok to jestem u Was
_________________
Granat, dryga, worek na ryby i agregat .
Każda ryba jest do zjedzenia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
lawdzoj82 
spinningista


Pomógł: 8 razy
Wiek: 41
Posty: 455
Otrzymał 26 piw(a)
Skąd: włocławek


Wysłany: Pią Cze 19, 2009 12:08   

Jeżeli sytuacja w pracy pozwoli bo niestety mam sezon w pracy ( praca po 12 h z sobotami i niedzielami) :( To zjawie się na tym zlocie chociaż nic z góry nie obiecuje.Dam znać w sierpniu jak sprawa się przedstawia bo nie chce nikogo robić w bambuko ;) Ale bardzo fajny pomysł z tym zlotem :) Mam w sumie blisko :lol: Pociągi jeżdżą chyba że tory ukradną :lol: Bo samochodu niestety nie posiadam :(
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
AdSense

Skąd: Mountain View
Pomógł: nie raz
Wyświetl posty z ostatnich:   

» Wędkarstwo, strona główna » Działy ogólne » Wspólne wędkowanie » Zlot wedkowanie.net Płock 2009.

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl Forum - GrzegorzM ©

Administracja nie odpowiada za materialy publikowane przez uzytkownikow. Uzytkownik rejestrujac sie na forum w peeni odpowiada za publikowane przez siebie wiadomosci. Wszelkie roszczenia w sprawie opublikowanych tresci prosimy zgaaszac do ich autorow.

strzalkaMapa Forum