Forum wędkarskie- wędkarstwo Forum wędkarskie- wędkarstwo Największe forum wędkarskie w Polsce (dawne Wedkowanie.net). Wędkarstwo, PZW, filmy wędkarskie, metody połowu, testy sprzętu, przynęty i zanęty, łowiska, zdjęcia i gry wędkarskie. Posiadamy ponad 10 tysięczną społeczność, która napisała już przeszło 130 tysięcy wiadomości. Weź udział w dyskusji i dołącz do nas już dziś!
Użytkownicy Mapa użytkowników Filmy Wędkarskie Dzienniki wędkarskie Targowisko Wyszukiwarka Album zdjęć  Kontakt 

Drugie otwarte zawody Salmo Club Roztocze

shrek 

Pomógł: 11 razy
Wiek: 49
Posty: 252
Otrzymał 39 piw(a)
Skąd: Zamość


Wysłany: Pon Lut 15, 2010 16:34   Drugie otwarte zawody Salmo Club Roztocze

”Salmo Club Roztocze” zaprasza na otwarte zawody pstrągowe w kategorii spinningowej, które odbędą się w dniu 28 marca (niedziela) 2010 r.

Program zawodów 28 marzec (niedziela):

godz. 7.00 zbiórka obok ośrodka wypoczynkowego „Przystanek Kawęczynek”, w zadaszonym miejscu na ognisko, odprawa.
godz. 8.00 wyjazd zawodników na łowiska
godz. 14.00 powrót do ośrodka.
godz. 14.00 -15.00 obiad, liczenie wyników
godz. 15.00 ogłoszenie wyników, wręczenie nagród, zakończenie zawodów.

Miejsce rozgrywania zawodów: kraina pstrąga i lipienia Okręgu Zamojskiego, rzeki Wieprz i Por:
- rz. Wieprz - od Krasnobrodu do ujścia rzeki Świnki (z wyłączeniem terenu Roztoczańskiego Parku Narodowego).
- rz. Por - od Źródeł do Sułowa.
-rz. Tanew od źródeł do ujscia rzeki Wirowa


Zawody rozegrane będą na żywej rybie w kategorii spinningowej. Ryby zaliczane do punktacji: pstrąg potokowy. Złowione pstrągi należy udokumentować cyfrowym aparatem fotograficznym lub komórką. Wygrywa zawodnik, który złowił najdłuższego pstrąga. Pucharami nagradzane są pierwsze trzy osoby.

W zawodach uczestniczyć mogą wędkarze mający aktualne opłaty na wody górskie naszego okręgu. Organizator zapewnia możliwość wykupienia opłat jednodniowych na miejscu

Startowe 30 zł należy wpłacić do dnia 15 marca na konto nr : 76102053560000100200194860 z dopiskiem ,,zawody’’ lub osobiście do kolegi Piotra Mołdocha
Wszelkie informacje o zawodach pod nr Tel 600 715 166


W ramach opłaty startowej organizatorzy zapewniają nagrody, gorący posiłek w zadaszonym miejscu na piknik obok ośrodka „Przystanek Kawęczynek”. Dojazd do ośrodka - http://www.przystanekroztocze.com.pl/kontakt.php


„Salmo Club Roztocze” istnieje od 15 marca 2009 roku, są to drugie otwarte zawody spinningowe organizowane przez klub. Celem zawodów jest propagowanie wędkarstwa na wodach górskich, wymiana doświadczeń.
Zarząd „Salmo Club Roztocze”
_________________
Jedyną regułą nad wodą jest to,że nie ma żadnych reguł
Postaw piwo autorowi tego posta
 
AdSense

Skąd: Mountain View
Pomógł: nie raz
waluś 
mario

Wiek: 54
Posty: 82
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: strzyżów


Wysłany: Pon Lut 15, 2010 19:05   

Witam Pietia no ja już wyjścia nie mam czyli jestem , z mojej strony mogę dodać że funduje puchar pozdrawiam Waluś :radocha:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
shrek 

Pomógł: 11 razy
Wiek: 49
Posty: 252
Otrzymał 39 piw(a)
Skąd: Zamość


Wysłany: Śro Lut 17, 2010 08:18   

Dzieki Mariusz Jesteś na liście z nr 1
_________________
Jedyną regułą nad wodą jest to,że nie ma żadnych reguł
Postaw piwo autorowi tego posta
 
borys 
NADWORNY GLĘDA


Pomógł: 118 razy
Wiek: 50
Posty: 3744
Otrzymał 74 piw(a)
Skąd: Jasło


Wysłany: Nie Lut 21, 2010 10:28   

To ja na tej liście jestem nr.2 :D Myślę, że kolejne numeru na liście choć się tutaj zadeklarują. Grzechem będzie nie przyjechać, dlatego ja nie widzę takiej możliwości a także nie dopuszczam do siebie myśli że nie jadę :)
_________________
złap & się drap
Postaw piwo autorowi tego posta
 
waluś 
mario

Wiek: 54
Posty: 82
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: strzyżów


Wysłany: Nie Lut 21, 2010 12:48   

Jestem szybszy od Macieja :radocha:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
AdSense

Skąd: Mountain View
Pomógł: nie raz
borys 
NADWORNY GLĘDA


Pomógł: 118 razy
Wiek: 50
Posty: 3744
Otrzymał 74 piw(a)
Skąd: Jasło


Wysłany: Nie Lut 21, 2010 12:57   

Mariusz i tak zawsze byłeś szybszy :D Mam nadzieję ze ze Strzyżowa wszyscy jadą.
Zapomniałem dodać ze oczywiście z UK zjeżdżają Iko i Zanderek. Mam tylko nadzieję że Iko nie przyjedzie sam :) Zanderek sponsoruje nagrodę :)
Ostatnio zmieniony przez borys Nie Lut 21, 2010 13:01, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
waluś 
mario

Wiek: 54
Posty: 82
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: strzyżów


Wysłany: Nie Lut 21, 2010 13:01   

Maciek nie stworzone są wyroki BOSKIE . ja po prostu nie wiem :mysli:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Qba 
spinningista

Pomógł: 6 razy
Wiek: 33
Posty: 325
Skąd: Lublin


Wysłany: Nie Lut 21, 2010 13:53   

Jaki jest koszt dniówki na zamojskie wody? Być może zjedziemy się ekipą z Lublina ;)
_________________
WKS Robinson-Haczyk Lublin

C&R
Postaw piwo autorowi tego posta
 
beret 


Pomógł: 125 razy
Wiek: 43
Posty: 2036
Otrzymał 9 piw(a)
Skąd: Strzyżów (rz.Wisłok)


Wysłany: Nie Lut 21, 2010 13:58   

Qba, z tego co się orientuję to górskie 30zł.
_________________
Trzeba oszukać czas żeby naprawdę żyć.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
shrek 

Pomógł: 11 razy
Wiek: 49
Posty: 252
Otrzymał 39 piw(a)
Skąd: Zamość


Wysłany: Nie Lut 21, 2010 16:15   

Panowie oczywiście wielkie dzięki dla wszystkich za wpisy na listę.Nie wyobrażam sobie by te zawody mogły się odbyć bez takich wielkich wędkarzy jak Borys ,Waluś ,Beret,Dred wiem wiem pominołem bardzo wiele osób,ale nie jestem w stanie wymienić wszystkich za co przepraszam.
dniówka jak słusznie napisał Bartek to 30 zł będzie możliwość wykupienia na miejscu.
_________________
Jedyną regułą nad wodą jest to,że nie ma żadnych reguł
Postaw piwo autorowi tego posta
 
AdSense

Skąd: Mountain View
Pomógł: nie raz
Wyświetl posty z ostatnich:   

» Wędkarstwo, strona główna » Działy ogólne » Wspólne wędkowanie » Drugie otwarte zawody Salmo Club Roztocze

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl Forum - GrzegorzM ©

Administracja nie odpowiada za materialy publikowane przez uzytkownikow. Uzytkownik rejestrujac sie na forum w peeni odpowiada za publikowane przez siebie wiadomosci. Wszelkie roszczenia w sprawie opublikowanych tresci prosimy zgaaszac do ich autorow.

strzalkaMapa Forum