Forum wędkarskie- wędkarstwo Forum wędkarskie- wędkarstwo Największe forum wędkarskie w Polsce (dawne Wedkowanie.net). Wędkarstwo, PZW, filmy wędkarskie, metody połowu, testy sprzętu, przynęty i zanęty, łowiska, zdjęcia i gry wędkarskie. Posiadamy ponad 10 tysięczną społeczność, która napisała już przeszło 130 tysięcy wiadomości. Weź udział w dyskusji i dołącz do nas już dziś!
Użytkownicy Mapa użytkowników Filmy Wędkarskie Dzienniki wędkarskie Targowisko Wyszukiwarka Album zdjęć  Kontakt 

10.04 Warszawa - praska strona

PatoWrajter 
Rybka lubi pływać


Posty: 118
Skąd: Warszawa


Wysłany: Sob Cze 19, 2010 23:56   

Hm. Fajne o ile sie orientuje jest te starorzecze na żoliborzu : D Park Kepa. Ale tam bardziej na okonka. Zawsze można na żerań skoczyk dalej dużo nie jest;P
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
AdSense

Skąd: Mountain View
Pomógł: nie raz
kamil_bielany 
Moderator


Ulubiona metoda: Spining
Okręg PZW: Mazowiecki
Pomógł: 77 razy
Wiek: 40
Posty: 1509
Otrzymał 32 piw(a)
Skąd: Warszawa


Wysłany: Nie Cze 20, 2010 00:00   

Chodzi Ci o Łache Potocką , wiec tam niema co , chyba że spławik (lin, karać, karp, płoć). Jest tam jedynie okoń i niewymiarowy szczupak. Średnia głebokość 1m. No a kanał żerański już lepiej ale poczekajmy zobaczymy gdzie innym by pasowało. Dla mnie najlepiej Zalew Zegrzyński w okolicach Serocka :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
PatoWrajter 
Rybka lubi pływać


Posty: 118
Skąd: Warszawa


Wysłany: Nie Cze 20, 2010 00:03   

Nono. jeżeli 3 lipca to bym podjechał na Zegrze z Ojcem . Bo to już trochę dalej, tylko że wtedy mówić bo musiałbym kupić więcej przynęt:P

[ Dodano: Nie Cze 20, 2010 00:06 ]
Ale na Zegrze wtedy raczej na łódki :s
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
TomiW 


Pomógł: 22 razy
Wiek: 47
Posty: 494
Otrzymał 12 piw(a)
Skąd: Płock


Wysłany: Pon Cze 28, 2010 15:01   

No i jak z tym spotkaniem... ?? Chcecie nas z Płocka tam u siebie ??
Postaw piwo autorowi tego posta
 
6nt 
SGL-W


Pomógł: 18 razy
Wiek: 50
Posty: 535
Otrzymał 52 piw(a)
Skąd: Warszawa


Wysłany: Pon Cze 28, 2010 15:04   

Dawajcie! Kurde, jak Płock przyjeżdża, to pewnie i ja się zbiorę... mam bliżej ;)
_________________
CATCH & EAT
www.cb-mania.pl - prawdopodobnie najlepsze forum o CB radiu ;)

https://www.facebook.com/.../?ref=bookmarks - bo prawdziwa wolność ma tylko dwa koła

"Po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot? Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego." Coma
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
AdSense

Skąd: Mountain View
Pomógł: nie raz
kociniak 
Wędkarstwo to spokój duszy i ciała


Pomógł: 13 razy
Wiek: 41
Posty: 583
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Piastów


Wysłany: Pon Cze 28, 2010 15:14   

Ja rozumiem że to pytanie miało nas obrazić :[

Chyba odpowiedź jest oczywista czyż nie Mały Tomcio :>

Mój udział jest pewny do 12 mam czas wstępnie proponuję godz. 5:00 pod mostem Świętokrzyskim. Jeśli ktoś uważa inaczej ma jakieś sugestie proszę bardzo. Jak Soyerek i Kamil :?:
_________________
Granat, dryga, worek na ryby i agregat .
Każda ryba jest do zjedzenia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
TomiW 


Pomógł: 22 razy
Wiek: 47
Posty: 494
Otrzymał 12 piw(a)
Skąd: Płock


Wysłany: Pon Cze 28, 2010 15:18   

kociniak napisał/a:
Ja rozumiem że to pytanie miało nas obrazić :[

Obrazić ???? Jak bym śmiał :) Po prostu temat przycichł i chciałem się upewnić co będę robił w najbliższą sobotę :)

Tylko wybierzcie takie miejsce, że w razie braku szczupaków, przynajmniej okoniami się pobawimy :okok:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
kociniak 
Wędkarstwo to spokój duszy i ciała


Pomógł: 13 razy
Wiek: 41
Posty: 583
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Piastów


Wysłany: Pon Cze 28, 2010 15:26   

To znawcami Wisły na odcinku warszawskim są Kamil i Tomek ale też 6nt i reszta ekipy może ruszyć swoimi wędkarskim nosem, ja się dopasuję liczy się spotkanie :)
_________________
Granat, dryga, worek na ryby i agregat .
Każda ryba jest do zjedzenia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
6nt 
SGL-W


Pomógł: 18 razy
Wiek: 50
Posty: 535
Otrzymał 52 piw(a)
Skąd: Warszawa


Wysłany: Wto Cze 29, 2010 00:04   

kociniak napisał/a:
To znawcami Wisły na odcinku warszawskim są Kamil i Tomek ale też 6nt i reszta ekipy może ruszyć swoimi wędkarskim nosem, ja się dopasuję liczy się spotkanie :)


6nt to za mało zna Wisłę... ale chętnie się wybierze, nawet "na pusto" kijem pomachać. Ocxzywiście jeżeli się nic nie wydarzy nieoczekiwanego...

[ Dodano: Wto Cze 29, 2010 09:00 ]
No i ja, jeżeli dotrę, to na chwilkę niedużą (ze 2-3 godzinki), żeby wrócić zanim mi się rodzinka z łóżek zbierze ;)
_________________
CATCH & EAT
www.cb-mania.pl - prawdopodobnie najlepsze forum o CB radiu ;)

https://www.facebook.com/.../?ref=bookmarks - bo prawdziwa wolność ma tylko dwa koła

"Po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot? Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego." Coma
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
soyerek 
soyerek

Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Posty: 38
Skąd: Warszawa/Czeczotki


Wysłany: Wto Cze 29, 2010 22:48   

to gdzie wkońcu ustalamy spotkanie i o której???? sobota z moją obecnością jest na 50%, niedziela nieco więcej bo aż 75%. Konrad zaproponujesz coś??? bo jeżli świętokrzyski byłby problemem to pod gdańskim możemy się ustawić i iść w dół rzeki... Acha o której zbiórka???
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
AdSense

Skąd: Mountain View
Pomógł: nie raz
Wyświetl posty z ostatnich:   

» Wędkarstwo, strona główna » Działy ogólne » Wspólne wędkowanie » 10.04 Warszawa - praska strona

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl Forum - GrzegorzM ©

Administracja nie odpowiada za materialy publikowane przez uzytkownikow. Uzytkownik rejestrujac sie na forum w peeni odpowiada za publikowane przez siebie wiadomosci. Wszelkie roszczenia w sprawie opublikowanych tresci prosimy zgaaszac do ich autorow.

strzalkaMapa Forum