Forum wędkarskie- wędkarstwo Forum wędkarskie- wędkarstwo Największe forum wędkarskie w Polsce (dawne Wedkowanie.net). Wędkarstwo, PZW, filmy wędkarskie, metody połowu, testy sprzętu, przynęty i zanęty, łowiska, zdjęcia i gry wędkarskie. Posiadamy ponad 10 tysięczną społeczność, która napisała już przeszło 130 tysięcy wiadomości. Weź udział w dyskusji i dołącz do nas już dziś!
Użytkownicy Mapa użytkowników Filmy Wędkarskie Dzienniki wędkarskie Targowisko Wyszukiwarka Album zdjęć  Kontakt 

Internetowe sklepy wędkarskie

Hektores 
Czarnów Fishing Team


Pomógł: 38 razy
Wiek: 54
Posty: 1131
Otrzymał 23 piw(a)
Skąd: Kielce


Wysłany: Wto Cze 26, 2012 11:31   Sklep wędkarski e-wedkuje pl

Sklep wędkarski e-wedkuje pl
Robiłem w jednym sklepie internetowym zamówienie 9 czerwca na razie jeden telefon i chyba 50zł jestem w plecy wysłałem parę maili bez odpowiedzi .Sklep o nazwie E-wedkuje .pl czyli sieć www.inbook.pl. Różne są opinie ,skrajnie rożne . Ja dziś zadzwonię i się dowiem co jest grane .Jeśli mnie oszukają to zrobię im reklamę na większości wędkarskich forów .( Tak napisałem do znajomych)

i tak to się zaczęło
tak ich postraszyłem żeby dostać odpowiedz
W dniu 2012-06-21 11:30, hektores pisze:
> Witam
> Mam pytanie kiedy w końcu zrealizujecie zamówienie nr 565061
> Pani która dzwoniła powiedziała ze tylko czeka na przelew potwierdzenie przelewu dostałem 15 czerwca ?
>
>
> Bardzo proszę o poważne podejście do klienta ,Nie odpowiadacie na maile ze strony ani niemożna się do was dodzwonić .
>
> Chyba nie chodzi bym wam zrobił darmowa reklamę ???
>
>
> Zapała Wojciech
>
> użytkownik większości for wędkarskich .
>
> www.google.pl/search?q=he...lient=firefox-a
>
Witam.
Panie Wojciechu, poprosiłam o wyjaśnienie osobę która się tym zamówieniem zajmowała. Jak tylko otrzymam jakąś informację będę się z Panem kontaktować.

Za zaistniałą sytuację najmocniej przepraszamy.

za 20 min pani zadzwoniła potwierdziła za najpóźniej w poniedziałek 25 czerwca paczka wyjdzie .
i mail
Panie Wojciechu, mam potwierdzenie że najpóźniej w poniedziałek zamówienie będzie wysłane.
Przepraszam za tak wydłużony termin realizacji.

i dalej zlewka

o okazało się ze prawie po miesiącu nie ma tego co zamówiłem . Sympatyczna pani przeprosiła mnie i ...
To ja się pytam ?po co dzwonili i ustalali ze mną zmiany zamówienia ? .Powiedzieli ze mają 15 paczek a ja wziąłem tylko 9. I tak mi brakło .Co to za sklep do którego dodzwoniłem się raz po 26 próbach w ciągu 3 dni. No bez lipy ciężko wysłać 9 paczek stili (śrucin).Jesli ktoś miał kontakt z E-wedkuje pl jestem Ciekaw waszych opinii .Ja zdecydowanie odradzam zakupy w tym sklepie
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
AdSense

Skąd: Mountain View
Pomógł: nie raz
Galileusz 


Wiek: 34
Posty: 24
Otrzymał 9 piw(a)
Skąd: Lubartów


Wysłany: Wto Cze 26, 2012 14:28   

Miałem podobną przygodę tylko ze w sklepie szczupak.pl. Zamówienie złożone, a ze wędki były na zamówienie to kazali mi czekać okolo tyg az je sprowadza a potem dodatkowo czas wysyłki. Po tym tygodniu pisze do nich i wędki juz sa i zaraz maja byc pakowane i wysyłane,tylko ze te już przedłużyło sie o tydzień, a potem o kolejne dni, az w końcu dzwonią do mnie i z przykrością stwierdzają, że nie doszły te wędki co zamawiałem tylko inne i ze muszą anulować zamówienie... i 3 tyg w plecy..

Szczerze polecam sklep fishing-mart, te same zamówienie +mnóstwo akcesorii zrealizowano w bardzo szybkim czasie. Po 6 dniach od złożenia zamówienia, kurier zapukał do mych drzwi:] Fachowa, rzetelna obsługa, ciągły kontakt ze sprzedającym sprawia, ze jak będę coś kupował to tylko tam :]
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Frank_Lucas 
Wojciech D


Ulubiona metoda: Match
Okręg PZW: Białystok
Pomógł: 6 razy
Wiek: 34
Posty: 165
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: Augustów


Wysłany: Śro Cze 27, 2012 17:33   

Polecam Bass-sklep.pl z Warszawy, całkiem dobre ceny, sporo asortymentu. Kiedyś byłem na żywo w Wawie w sklepie i byłem pod prawdziwym wrażeniem. Również dużo sprzętu, możliwość niegocjacji cen. Polecam. :okok:
_________________
Im mniej nad wodą tym więcej sprzętu w szafie :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
sobol73 

Wiek: 50
Posty: 1
Skąd: to tu to tam :)


Wysłany: Sob Wrz 08, 2012 21:55   

Borsuck napisał/a:
Kolejny post osobnika z dwoma postami na forum...
Przypadek?



Witam
Kolejna osoba z jednym postem na forum ;)

Mam małe co nie co do napisania o sprzedawcy z Allegro U_Artura_KOZLE
do którego należy o ile się nie mylę sklep tanie-wedkowanie.pl

Jak długo jestem na Allegro (a jestem tam od 2003 roku) nie spotkałem się z tak opryskliwą i kręcącą osobą.

Całość niby dotyczyła błachostki zamówiłem u tego człowieka cztery zanęty i jeden atraktor Marcel Van Den Eynde, jedno opakowanie z zanęty było porwane, posklejane niechlujnie taśmą, nie jest to raczej idealna rzecz na prezent jak to pięknie wypisuje sprzedawca na stronie przedmiotu, to tak jak pójść do sklepu i kupić nadgryzioną sklejoną taśmą luksusową czekoladę Linde.
Ja jestem klientem i wymagam pełno wartościowego produktu jeżeli za taki płacę.

wysłałem maila do sprzedawcy tu pozwolę sobie zacytować część korespondencji :
Treść wiadomości
Witam
-Czy może mi ktoś wyjaśnić dla czego uszkodzony towar został mi policzony jako pełnowartościowy ?
po drugie z kąd mam wiedzieć co do tego worka zostało wsypane równie dobrze może to być jakiś najtańszy plebs
odpowiedź
UAK
-Wysłaliśmy do Pana całe oryginalne paczki zanęty !!!!
Więc jeśli paczka doszła cała i nie uszkodzona to dostał Pan pełnowartościowy towar i proszę nie insynuować takich bzdur z tym plebsem !!!!
Jesteśmy poważną firmą z branży i nie mamy czasu na takie głupie domysły i pomysły aby cokolwiek dosypywać do czegokolwiek !!!!
Jeśli paczka była uszkodzona to proszę przesłać protokół reklamacyjny od kuriera jeśłi nie to może Pan uszkodził opakowania ????
To dziła w dwoe strony - może Pan uszkodził opakowania i teraz domaga się gratisów ???? Jak Pan się czuje w takiej sytuacji ???
Brak słów na takie chore domysły.

-Widzę że z nikąd to te negatywy wam się na koncie nie wzieły, opakowanie jest podarte i posklejane taśmą i proszę mi nie psać bzdur typu że pewnie kurier siedział i skleiał paczkę z zanętą.
Produkt NIE JEST JUŻ ORYGINALNIE ZAPAKOWANY koniec kropka
Co do poważności waszej firmy to tu należy się zastanowić i wychodzi że jesteście mało poważni w dodatku krętacze wypychający uszkodzony towar do sprzedaży internetowej

Tu dostałem takie krzaczki pewnie serwer orange zawinił ;)
UAK
-Człowieku szkoda czasu na korespondencję w takim tonie.
Rób co chcesz tylko w granicach prawa bo kaşdy kij ma dwa końce ????
A bezpodstawne działnie na szkodę innej osoby lub instytucji moşe mieć przykre skutki i zakończyć się w sądzie !.
pozdrawiamy i şyczymy więcej rozsądku.

itd itd dostałem jakieś groźby o spamie numerze IP itd :)

W każdym mąć razie mi nerwy puściły jak zobaczyłem kilka maili w krzyczącym tonie, jak bym miał do czynienia z dziesięciolatkiem a nie z człowiekiem prowadzącym "poważną firmę". Jak ja śmiem zwracać uwagę sprzedawcy na jakość sprzedawanego towaru.
Podobno to sprzedawca jest dla klienta nie odwrotnie wpajano mi to blisko dziesięć lat :)
Koniec końców wystawiłem jeden komentarz neutralny za stan faktyczny zanęty plus trzy pozytywne, a ja w nagrodę dostałem jeden neutralny plus trzy negatywne tylko za to że śmiałem zwrócić uwagę na stan dostarczanego towaru

Tak więc z czystym sumieniem odradzam tego sprzedawcę
Jest na Allegro wielu innych uczciwych ludzi i przede wszystkim znających zasady neotykiety

jak i mogę polecić jak wielu z Was sklep internetowy fishingMart oraz szukajcie okazji na ebay.com, ebay.co.uk tu takie sytuacje jak na allegro są nie do pomyślenia, sprzedawca nie ma prawa wystawić negatywnego komentarza, zwłaszcza po tym jak dostał pozytywny

przepraszam za mój pierwszy i tak długi post

Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Piotreq 
spinfan


Pomógł: 121 razy
Wiek: 46
Posty: 1414
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Płock


Wysłany: Nie Wrz 09, 2012 10:06   

A ja u tego allegrowicza kilka lat temu kupowałem spining Robinsona no i doświadczenia mam zgoła odmienne od kolegi sobol73, przede wszystkim atrakcyjna cena, kij wysłany natychmiast po mojej wpłacie, zapakowany solidnie, szybko i fajnie wszystko zakończone, ogólnie polecam na podstawie moich doświadczeń :okok:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
AdSense

Skąd: Mountain View
Pomógł: nie raz
ZlotaRybka 

Posty: 7
Skąd: POLSKA


Wysłany: Czw Wrz 20, 2012 11:49   

Ja osobiście też kilka razy kupowałem na allegro i opinie mam podzielone. Na jednym sprzedawcy się zawiodłem,inny okazał się w porządku,zależy jeszcze co i w jakiej ilości kupujemy. Dlatego sam postanowiłem działać i także się tym zająć,bardziej od praktycznej strony,czyli założyć sklep :)
_________________
Podpis usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum. - admin
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Brzana_pl 

Posty: 6
Skąd: OPOLE


Wysłany: Pią Lis 16, 2012 15:01   

Na allegro sprzedają też sklepy internetowe,wiec tak naprawdę to jedno przenika przez drugie- liczą się dla mnie pozytwyne komentarze,opinie na temat danej firmy. Sam prowadze sklep wędkarski,więc wiem coś o tym.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
borek 


Pomógł: 10 razy
Wiek: 30
Posty: 374
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Szczecin


Wysłany: Sob Sty 19, 2013 13:09   

Witam potrzebuje na szybko opinii o tym sklepie kiwok.pl http://kiwok.pl Kupowaliście tam coś kiedyś? Czekam na wszelakie opinie
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
julek 

Posty: 58
Skąd: okolice przemyśla


Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 11:05   

Witam.
Jaki polecicie internetowy sklep z przynętami do spina głównie? zanęty do spławika i gruntówki kupuję na miejscu, ale ceny przynęt na spina zabijają... obrotówki meppsa po 15zł roz 0,1... D.A.M. po 10. powariowali panowie w tym Przemyślu :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Galileusz 


Wiek: 34
Posty: 24
Otrzymał 9 piw(a)
Skąd: Lubartów


Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 11:48   

Fishing mart, może ceny aż tak rewelacyjnie niskie nie są, ale za to bardzo duży wybór i fachowa obsługa, kupowałem tam kilka razy. Najtańsza z możliwych opcji to poszukać na allegro jakiegoś dużego sprzedawcy z tymi akcesoria i wszystko kupić u niego, zapłacisz tylko raz.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
AdSense

Skąd: Mountain View
Pomógł: nie raz
Wyświetl posty z ostatnich:   

» Wędkarstwo, strona główna » Działy ogólne » Tematyka ogólna » Internetowe sklepy wędkarskie

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl Forum - GrzegorzM ©

Administracja nie odpowiada za materialy publikowane przez uzytkownikow. Uzytkownik rejestrujac sie na forum w peeni odpowiada za publikowane przez siebie wiadomosci. Wszelkie roszczenia w sprawie opublikowanych tresci prosimy zgaaszac do ich autorow.

strzalkaMapa Forum